MÖBLER / Bord / Soffbord 3898658
nr 389 8658
Soffbord
lack, Asien, längd: 120, djup: 60, höjd: 40 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
750 kr
måndag 5 december 2005
700 kr
150 kr
500 kr
600 kr